שיווק מתקדם לנכסים

שיווק מתקדם לנכסים

למה כדאי לפרסם באתר

שיווק נכון של דירות

אתר VEEZEE הוקם מתוך צורך קיים ושאיפתנו היא להביא את טכנולוגיית צילום התלת ממד לתוך עולם הנדל"ן. כדי לעשות זאת, הקמנו לוח נדל"ן שמאפשר הן ללקוחות פרטיים והן למתווכים לשווק נכון את הנכסים על ידי פרסום תמונות תלת מימד ובכך להפוך את השירות נגיש לכולם, ללא הוצאות מיותרות כמו הזמנת צלם מיוחד וללא תלות במכשירי צילום יקרים.

יתרונותיו של השירות

בעולם בו הטכנולוגיה משחקת תפקיד מרכזי, היה זה רק עניין של זמן עד שתעשה את דרכה אל עולם הנדל"ן. מהיום כדי לרכוש דירה אינכם צריכים לכתת רגליכם בין בתים פתוחים, ולבזבז זמן יקר. השילוב של טכנולוגיית תלת מימד כחלק בלתי נפרד משיווק הנכס מאפשר למתעניינים לבצע שלל פעולות באמצעות העכבר ולוודא באופן וריטואלי, האם קיימת מידת התאמה בין הצרכים האישיים לבין המאפיינים של הדירה, זאת ללא הצורך להגיע פיזית אל הנכס.

היתרון לכל הצדדים: קיצור תהליכים

רק על מנת לסבר את האוזן, על פי נתונים של ענף שיווק הדירות, הזמן הממוצע לרכישת דירה בישראל הוא שלושה עד שישה חודשים. עיקר הזמן מוקדש כמובן לתיאומים וביקורים חוזרים ונשנים, ולא בכדי, הרי רכישת דירה היא עסקה גדולה ועל הרוכשים להיות כמה שיותר בטוחים. בעזרת שירותי האתר, ניתן לקצר את התהליך באופן משמעותי ולייתר את הצורך בביקורים הפיזיים. כאשר הדירה מופיעה באתר בתמונת תלת מימד, המתעניינים בה לא צריכים להגיע שוב ושוב לביקור על מנת להגיע להחלטה, אלא שבאפשרותם לסייר בדירה ואף לשלוח את הסרטון למי שירצו כדי לקבל חוות דעת שניה.

יתרון למשרד התיווך: הפחתת העומס

מתווכים אשר עושים שימוש בשיטת שיווק זו מעידים כי רואים את ההבדל וכי נכסים שבבעלותם נמכרים מהר יותר, נתון אשר מדבר בעד עצמו. יותר מכך, משרדי תיווך לא פעם מתמודדים עם עומס לא רגיל, כאשר מטרתם המשותפת היא להעניק שירות כמה שיותר זריז ללקוחות. גם כאן השימוש בשירותי האתר והיכולת להציג תמונת תלת ממד של הנכסים מציגים יתרון מובהק. בדרך זו המתווכים יכולים לחסוך גם הם בזמן יקר ולהציג נכסים למתעניינים באופן וירטואלי מבלי שחווית הביקור שלהם תיפגע. צילום הדירה נעשה על ידי מצלמה חדשנית ואיכותית במיוחד כך שניתן בקלות לראות את התמונה הרחבה מכל מקום ובכל זמן, לסנן לקוחות לא רציניים, לתת מענה ללקוחות הפונים מחו"ל ולהציג תדמית הרבה יותר מתקדמת וחדשנית.

חבילה משתלמת למתווכים

כאמור כדי ליהנות מהטכנולוגיה המתקדמת אינכם צריכים אף אתר משלכם היות ואנו הקמנו את הפלטפורמה המושלמת עבורכם בדיוק למטרה זו. באמצעות האתר תוכלו לצלם תמונות 360 או 180 מעלות ואף לערוך אותן בקלות על ידי הנייד החכם. כל זאת ועוד, לצד האפשרות לרכוש מצלמת תלת מימד מבית  RICOH THETA'Sבמחיר חסר תקדים ומגוון תנאים משתלמים ההופכים את הפרסום באתר לכדאי. בעזרת השירותים שלנו תוכלו לפתוח משרד וירטואלי, לצרף סוכנים, לקדם את הנכסים שלכם ולהשיג עבורם חשיפה גדולה, והכל: ללא הוצאות מיותרות וללא הגבלה.

אנו מזמינים אתכם ליהנות משפע של יתרונות אותם לא הכרתם עד היום ולהפוך את שיווק הדירה לקל ופשוט. לקבלת הצעת מחיר משתלמת אודות חבילת פרסום צרו עמנו קשר, ותוכלו ליהנות מכלי פרסום חזק וחדשני!