אודותינו

אודותינו

 

היתרונות של סיור וירטואלי

מהיום באפשרותכם להציג ולבקר בנכסים 24/7 וכל זאת בנוחות של הבית!

אם תמונה אחת שווה אלף מילים, תארו לעצמכם מה יכולה לספר לכם תמונת תלת ממד? אנו מזמינים אתכם לעשות שימוש בשירות חדשני ומהפכני, אשר יחסוך לכם זמן יקר, ימנע התרוצצויות מיותרות ויסייע לכם לקצר תהליכים במידה משמעותית.

רכישת נכס זו אחת העסקאות הגדולות ביותר בחיינו, יותר מכך מדובר בהחלטה מורכבת הדורשת מכל המעורבים בתהליך המכירה לפנות זמן כדי להראות ולראות את הנכס. הדבר הופך את תהליך הרכישה למסורבל ומתיש היות וברוב המקרים אנו ניתקע בפקקים, נחפש חניה ונעשה סיור של 2-3 דקות בכל נכס, מה שמקטין במידה ניכרת את היצע הדירות הקיים לרוכשים. וכאשר נכס מוצא חן בעיננו אנו נרצה לראות אותו שוב ושוב ולהראות אותו גם לאנשים שאת דעתם אנו מעריכים, מה ששוב מסרבל את התהליך. בעזרת השירות של VEEZEE ניתן להימנע מכך ולהפוך את הצגת ומכירת הנכס לתהליך קל ופשוט.

על מהות השירות

האתר VEEZEE מעמיד לרשותכם שירות ייחודי המחבר בין טכנולוגיה מתקדמת לבין עולם התיווך הנדל"ני. במסגרת השירות הדירה תצולם על ידי מצלמת 360 מעלות של RICOH THETA'S מצלמה איכותית אשר בעזרתה כל אחד יכול לעשות סיור וירטואלי ולבצע סינון ראשוני של דירות פוטנציאליות ללא הצורך להגיע פיזית אל החלל. בעזרת הסיור הווירטואלי אנו מאפשרים הן ללקוחות הקצה והן למתווכים ליהנות מהתייעלות משמעותית ולהוביל לשינוי מהותי בעולם התיווך. זאת תוך שהם נהנים מהיתרונות הבאים:

יתרונות הסיור הווירטואלי

הגדלת החשיפה לנכס

קיצור תהליכי מכירה וקניה

שימוש בטכנולוגיה חדשנית בתחום הנדל"ן

שיפור תדמיתם של מתווכים מובילים

צמצום הפער בין מתווכים לבין לקוחות שמחפשים נכסים

ביצוע סיור ווירטואלי מכל מקום ובכל זמן

חיסכון בהוצאות, משאבים וזמן יקר

משרד ווירטואלי בו תכלו לצרף את הסוכנים שלכם לתוך צוות אחד

איך זה עובד?

אנו מאפשרים למתווכים וציבור הפרטי לצלם דרך הסמארטפון תמונות פנורמה של 180 או 360 מעלות ואף מוכרים מצלמות דרך האתר במחיר משתלם וחד פעמי של 2,000 ₪. המטרה שלנו היא להוביל לכך שבעתיד בכל משרד תיווך רציני תהיה מצלמה איכותית בה יוכלו לעשות שימוש ולפרסם דירות ברשתות החברתיות ובלוח הנדל"ן של VEEZEE. כמו כן אנו מציעים חבילת פרסום אטרקטיבית הן מבחינת המחיר והן מבחינת גמישות השירותים.

אנו מזמינים אתכם לעשות יחד אתנו צעד לתוך עולם שופע ביתרונות וליהנות מכלי שיווקי חדשני אשר ישנה את ענף התיווך מן הקצה לקצה. לפרטים נוספים צרו עמנו קשר ותזכו לחבילת פרסום ייחודית במחיר משתלם!